Prvaci kod gradonačelnika

Gradonačelnik Donjeg Miholjca Goran Aladić i njegov zamjenik Tomislav Brisač primili su predpočetnike NK Jedinstvo Donji Miholjac, koji su postigli povijesni uspjeh na 28. međunarodnom turniru Trofeo Adriatico održanom u talijanskom gradu Riminiju. Donjomiholjački nogometaši osvojili su 1. mjesto u kategoriji do 10 godina pobijedivši selekcije i škole nogometa mnogih velikih momčadi kao što su Milan, Fiorentina te izabrana selekcija grada Beograda.

Još vam jednom čestitam na uspjehu koji ste ostvarili. Velika je stvar osvojiti 1.mjesto na jednom tako značajnom međunarodnom turniru. Budite dobri momci i nastavite igrati nogomet, pa tko zna, možda neki od vas krene i stazama Domagoja Vide  - rekao je gradonačelnik Goran Aladić.